Hakkımızda

Lumina Fabric olarak, iş dünyasının gereksinimlerini karşılamak için en kaliteli iş elbiseleri, yüksek görünürlüklü ikaz yelekleri ve iş güvenliği ürünleri sunmaktayız. Müşterilerimize şıklığı, dayanıklılığı ve güvenliği bir arada sunarak, iş yerlerinde profesyonel bir görünüm ve güvenli çalışma ortamı oluşturmalarına yardımcı oluyoruz.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, en kaliteli malzemelerden üretilen iş elbiseleri ve iş güvenliği ürünleri sunuyoruz. Uzun ömürlü kullanım sağlayan ürünlerimiz, dayanıklılık ve konforu bir araya getirerek iş performansınızı destekler.

Lumina Fabric olarak, müşterilerimize geniş bir ürün yelpazesi sunmaktan gurur duyuyoruz. İş elbiseleri, iş yelekleri, koruyucu kasklar ve diğer iş güvenliği ürünlerini tek bir çatı altında bulabileceğiniz bir mağaza deneyimi sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza uygun çeşitli seçenekler sunarak, iş yerinizde güvenliği ve profesyonelliği bir arada yaşamanıza yardımcı oluyoruz.

Deneyimli atölyelerimizde,kaliteli kontrol süreçlerinin ihtimam göstererek; müşteri memnuniyetini en üstte tutma politakasini benimsiyoruz.

Miyon

We're on a mission to change the way the housing market works. Rather than offering one service or another, we want to combine as many and make our clients' lives easy and carefree. Our goal is to match our clients with the perfect properties that fit their tastes, needs, and budgets.

Vizyon

We want to live in a world where people can buy homes that match their needs rather than having to find a compromise and settle on the second-best option. That's why we take a lot of time and care in getting to know our clients from the moment they reach out to us and ask for our help.

Süreç

1. MODEL DİZAYN

Müşteriye özel çözümler ile kurumsal moda çözümünüzün kurumsal kimliğinize kusursuz bir şekilde uymasını sağlıyoruz. İhtiyaçlarınız istekleriniz her zaman önceliğimizdir. İhtiyaçlarınız için kullanılacak olan ürünlerin öncelikle ihtiyaca ve kullanım alanına göre kumaş seçimini, en uygun ara malzeme aksesuar seçimi yapılarak modelliyor ve dijital ortamda teknik çizimlerini yapıyoruz.


2. KALIP - ÇİZİM SİSTEMİ & KESİM


Seçili modelleri bilgisayar ortamında cad system sayesinde çiziyor, kaydediyor ve arşivliyoruz. Plotter yardımıyla çıktısı alınan çizimleri tam otomatik pastal makinasında kumaş serimi yaparak kesiyoruz. Kesilmiş ürünlerin her bir parçasını renk, beden karışıklığını önlemek amacı ile tek tek numaralandırıyoruz.

3. BASKI & NAKIŞ

Markanız, kuruluş değerlerinizin temsilidir bu nedenle iş kıyafetlerinizde şirket logonuzu en mükemmel şekilde uygulamamız zorunludur. Firma Logolu giysileriniz; markanızın tanınırlığını güçlendirmek için yardımcı olacaktır.

LuminaFabric olarak İş Kıyafetleri seçeneklerini sunarken; her zaman marka ve kurumsal kimliğinizi göz önünde bulunduruyoruz.

Kesilmiş olan işlerin kuruma özel olması için İhtiyaçlarınız, istekleriniz her zaman önceliğimizdir felsefesi ile baskı ve nakış seçimini yapıyoruz.

Baskı : Basılacak olan ürünün cinsi ve kumaş türüne göre baskı tekniği seçiyor onayınıza sunuyoruz.

Emprime Baskı

Transfer Baskı

Flok Baskı

Süblimasyon baskı


Dijital BaskıNakış : Accurate programı üzerinde hazırladığımız desenleri, tam otomatik nakış makinaları ile kumaş üzerine işliyoruz.
4. DİKİM

Kesilmiş, baskısı ve nakışı yapılmış olan kumaş parçaları bir araya getirilmek üzere; uzman kadromuzla, tam otomatik ve spesiyal makinalar ile, talep ve iş emirleri doğrultusunda, hata riskini minimize etmek üzere ara kontroller yaparak dikiyoruz.

5. KALİTE KONTROL

Dikimi yapılan ürünleri, ara kontrollerde gözden kaçan hatalara karşı, ütü paket öncesi tüm ayrıntıları ile kontrol ediyoruz. Kaliteli sonuçlar için başarının en küçük detaylarda olduğu gerçeğini biliyoruz.


6. ÜTÜ PAKET FINISH

Kalite kontrolden geçen ürünleri ilik, düğme, ponteriz, çıt çıt işlemlerinden sonra tek tek ütülüyor, poşetliyor ve koli içerisine koyuyoruz. Koli üzerine etiketlemesini yaparak sevke hazır hale getiriyoruz. (Firma adı, ürün, beden, adet, sipariş numarası v.b. )

7. SEVKİYAT

Sevke hazır olan ürünlerinizi istenilen adreslere teslim ediyoruz.